Různé weby, různý postoj k reklamám, různé ceny atd. Naší snahou je dosáhnout toho, aby uživatel adonline.cz co nejlépe splňoval naše podmínky a postupy. Čím kvalitnější bude přístup uživatele k systému, tím vyšší také bude jeho hodnocení, přinášející vyšší typ účtu = vyšší postavení a výhody.


nový
neověřený
standard
ověřený
premium
kvalitní weby
VIP
známé weby
poplatky za službuzdarmazdarmazdarmazdarma
podpora a poradenství
sms notifikace
poplatek z prodeje16 %14 %12 %10 %
webů v systému21030
max. reklam v html kódu 1246
reklamní kódy pro 1 web2468
nastavitelných cen2345
zvýrazněné weby v katalogu12
setrvání v daném účtu30 dní30 dní30 dní-

charakteristika účtů


nový

Neověřený vydavatel, který se teprve seznamuje s prostředím, a právě z tohoto důvodu má také nejvíce omezené možnosti. Cílem je zjistit, jak vydavatel dokáže naformátovat html kód, určit vhodnou cenu, jaké weby chce do systému zapojit, atd.

standard

Vydavatel se dokáže snadno orientovat v systému, do kterého již může zapojit až 10 webů. Neměly by však nastat žádné komplikace ohledně nastavení v systému, a to ani s inzerenty.

premium

Výjimečný typ účtu, jaký může získat vydavatel spravující zajímavé a navštěvované weby. Splní-li tuto základní podmínku pro získání premium účtu, je vydavateli umožněno zvýraznit 1 web v katalogu.

VIP

Jedinečné postavení má účet VIP, který soustřeďuje jen správce s top stránkami a uděluje se výjimečně. Asi největším bonusem v případě tohoto účtu jsou nejnižší poplatky z prodané reklamy a možnost zvýraznění více webů v katalogu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. dobře