Systém adOnline.cz je on-line služba zaměřena výhradně na internetovou reklamu. Je místem obchodu mezi kupujícím (inzerent) a prodávajícím (vydavatele obsahu), kdy cílem je dosažení výhodných podmínek pro obě strany. adOnline.cz v tomto obchodě vystupuje jako zprostředkovatel, jeho úkolem je poskytnout prostředí k provedení nákupu a prodeje, shromažďování a zobrazování statistik, dohlížení na uskutečněné obchody, dodržování smluvních podmínek systému a případné řešení obchodních sporů.


adOnline logo

obr. 1 - logo adOnline.cz


Internetová reklama (textová, photextová, bannerová), zobrazující se na partnerských webových stránkách, je načtena právě ze systému adOnline, je tak třeba na cílovou stránku umístit javascript kód, pomocí kterého se reklama nejen zobrazí, ale také analyzuje návštěvnost, prokliky, zobrazení a dohlíží, zda nebyl tento kód odstraněn. Samozřejmě po uplynutí dohodnuté doby objednání se reklama přestane automaticky zobrazovat.


Systém adOnline.cz shromažďuje výhradně webové stránky, které mají pro návštěvníka určitou přidanou hodnotu. Tedy stránky, které jsou zcela hotové, mají kvalitní obsah a jejich cílem je oslovit návštěvníka s tím nejlepším úmyslem.

Objevujte a zapojte se i vy do adOnline reklamního systému.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. dobře